Artykuły

Wróżki online

otylia.net

Kim są i jaką rolę pełnią wróżki ? Po pierwsze to osoba, która posiada nadprzyrodzoną moc, bowiem z kart, run, wahadełka czy kuli potrafi odczytać przyszłość człowieka. Drzemią w niej obok mocy i pozytywnej energii również ponadprzeciętne zdolności. Oczywiście, profesjonalna i kompetentna wieszczka nie spoczywa na laurach, lecz ciągle się dokształca – studiuje wiedzę, a także korzysta ze swojego dotychczasowego doświadczenia, które zdobywa dzięki klientom – każdy człowiek jest inny, ponieważ ma różne problemy i inny system wartości.

Tajemnice ludzkiej duszy

Wróżka niczym psycholog zgłębia tajemnice ludzkiej duszy i pomaga w jej uleczaniu. Dlatego druga jakże istotna jej rola polega na zrozumieniu ludzkich bolączek. Powinna ona umieć słuchać, wskazywać dobre dla nas ścieżki życiowe, ukierunkować nas w dążeniu do wyznaczonych celów, motywować do przyjęcia aktywnej postawy, a także wspierać, dodawać otuchy poprzez dobre słowo. To wszystko możemy uzyskać nie tylko podczas rozmowy z wieszczką twarzą w twarz, ale również poprzez Internet – najlepiej pocztą elektroniczną.

Z tej drugiej opcji zapewne też będziemy zadowoleni. Kompetentna wróżka na pewno szczegółowo przekaże nam, jak karty widzą naszą przyszłość oraz doradzi, podpowie różne warianty rozwiązania danego problemu i uraczy ciepłym słowem.

Wszystkie teksty zamieszone w serwisie ezoterycznym: magiatarota.com.pl zostały napisane na zamówienie i są objęte prawem autorskim. Cytowanie, powielanie bądź użyczenie treści możliwe jest jedynie przy zamieszczeniu linka zwrotnego do artykułu. W przeciwnym wypadku zostaną podjęte kroki prawne. Na każdej podstronie serwisu zamieszczony jest kod do poszczególnego artykułu, prosimy skopiować kod i zamieścić go pod cytowanym artykułem.