Artykuły

Wróżka lekarzem ludzkich dusz

Wiele osób jest nastawionych negatywnie do wróżb, horoskopów, kart Tarota czy numerologii. Praktyki wróżbiarskie uważają za narzędzie szatańskie. Mało tego – twierdzą, że wróżenie oraz korzystanie z tego rodzaju praktyk ściąga na człowieka nieszczęście i czyni go niewolnikiem. Warto zaznaczyć, że nie wpadniemy w sidła wróżki czy też kart, jeśli będziemy racjonalnie korzystać z usług wróżbiarskich. Co to znaczy? Znaczy to tyle, iż nie będziemy biegać codziennie lub co tydzień do wieszczki w celu rozłożenia kart Tarota po to, by przykładowo utwierdzić się w przekonaniu, że decyzja, jaką chcemy podjąć, jest właściwa.. Jeśli zauważymy odwrotną sytuację, to znak, że jesteśmy bliscy uzależnienia.

Niewolnik wróżb

otylia.net

Kiedy poznać, że staliśmy się niewolnikami kart? Dostrzeżemy to, gdy uświadomimy sobie, że powierzamy wróżce, by doradziła nam w błahych sprawach, na przykład: na jaki kolor pomalować ścianę w pokoju lub jaką wybrać kosmetyczkę. Nie chodźmy również do niej wyłącznie w celu uniknięcia odpowiedzialności za podjęcie decyzji. Takie podejście jest błędnym kołem, bowiem może prowadzić do wygodnictwa, a tym samym do sytuacji, w której zostaną pogłębione nasze niezdecydowanie oraz niepewność. Pamiętajmy, że wróżka ma być przede wszystkim naszym doradcą, powiernikiem i psychologiem. Nie bez powodu często nazywa się ją lekarzem ludzkich dusz, a wróżby doskonałą formą terapii. Źródło: blog.otylia.pl/sprawdzona-wrozka

Wszystkie teksty zamieszone w serwisie ezoterycznym: magiatarota.com.pl zostały napisane na zamówienie i są objęte prawem autorskim. Cytowanie, powielanie bądź użyczenie treści możliwe jest jedynie przy zamieszczeniu linka zwrotnego do artykułu. W przeciwnym wypadku zostaną podjęte kroki prawne. Na każdej podstronie serwisu zamieszczony jest kod do poszczególnego artykułu, prosimy skopiować kod i zamieścić go pod cytowanym artykułem.