Artykuły

otylia wrzos wróżka otylia wróżka otylia wrzos otylia wrzos otylia wrzos wróżka otylia opinie wróżka otylia opinie otylia wrzos wróżka otylia wróżka otylia wrzos otylia wrzos forum

Karty cygańskie zostały popularyzowane w XIX wieku przez Romów. Są one jednymi z najbardziej znanymi i popularnymi kartami do wróżenia. Karty cygańskie składają się z 36 kart i jednej białej przedstawiających sceny z życia człowieka, ważne wydarzenia, jak również silne emocje – miłość, strach, nadzieja. Pochodzenie kart cygańskich nie jest do końca znane, przypuszcza się, że ich korzeni należy poszukiwać w Chinach, Persji, albo w Egipcie i Indiach.

wrózby z kart cygańskich

Pochodzenie kart cygańskich do dziś owiane jest mgiełką tajemnicy, którą być może nigdy nikt nie rozwieje. Bardzo interesujące jest to, iż karty cygańskie nie posiadają kolejności numerycznej i nie mają oznaczeń w postaci znaków umownych. Każda karta posiada natomiast swą własną nazwę. Wróżby z kart cygańskich są przeprowadzane głównie przez Romów, choć nie istnieją przeciwwskazania, aby w rolę wróżki wcieliła się inna osoba, zaznajomiona ze znaczeniem kart. Należy zaznaczyć, iż wróżenie z kart cygańskich nie jest sprawą prostą, ponieważ karty te mają swoistą specyfikę interpretacji. Wszystko jest tu istotne, nic nie powinno zostać pominięte.

Wróżby z kart

otylia.net

Wróżby z kart od wróżki odczytującej znaczenie kart cygańskich muszą być zapamiętane i zinterpretowane ich symboliczne znaczenie. Dlatego też, jeśli chcemy nauczyć się wróżby z kart cygańskich wskazane jest poznawanie jednej karty dziennie. Pośpiech nie jest tu dobrym doradcą. Interpretacja, czyli znaczenie kart cygańskich przypomina odczytywanie przepowiedni z kart Tarota. Najpierw należy odczytać pojedynczą kartę, a następnie połączyć w całość symbole z kart sąsiadujących W ten sposób powstanie jedna spójna znaczeniowo wróżba. Upraszczając wróżenie z kart cygańskich należy stwierdzić, iż niektóre ułożenia są pozytywne, inne wyłącznie negatywne.

Jeżeli chcą Państwo promować tą stronę prosimy skopiować poniższy kod z ramki i wkleić go na swoją stronę www.
Kod ten jest niezbędny, jeżeli chcą Państwo cytować fragmenty treści ze strony magiatarota.com.pl

Wszystkie teksty zamieszone w serwisie ezoterycznym: magiatarota.com.pl zostały napisane na zamówienie i są objęte prawem autorskim. Cytowanie, powielanie bądź użyczenie treści możliwe jest jedynie przy zamieszczeniu linka zwrotnego do artykułu. W przeciwnym wypadku zostaną podjęte kroki prawne. Na każdej podstronie serwisu zamieszczony jest kod do poszczególnego artykułu, prosimy skopiować kod i zamieścić go pod cytowanym artykułem.