Artykuły

Walentynki są świętem, które przybyły do Polski zza oceanu. W Stanach Zjednoczonych święto zakochanych jest obchodzone hucznie, zakochani obdarowują się prezentami i spędzają czas na romantycznych kolacjach tylko "we dwoje". W naszym kraju coraz częściej Walentynki swoją niepowtarzalną atmosferą kuszą zakochanych do wydawania pieniędzy na prezenty, kino, kwiaty czy czekoladki dla ukochanej osoby. Dzień Świętego Walentego to nie tylko wyśmienita okazja do okazania uczuć drugiej osobie, ale również doskonały czas na wróżby miłosne.

wróżby miłosne

Wróżby miłosne

blog.otylia.pl/wrozby-milosne/

Wróżby miłosne mają różnorodne rodzaje. Przede wszystkim wróżba na dzień zakochanych dla osoby samotnej ma za zadanie wskazać jej uczuciową przyszłość. 14 luty sprzyja wywróżeniu drogi miłosnej danego człowieka. Wróżby na walentynki mogą sprawdzić uczucia, zaangażowanie oraz intencje obecnego partnera bądź partnerki. Wróżenie zakochanym ma swe rodzaje, z których wymienić należy chociażby listy miłosne, ptaki, wróżenie z jabłek, wróżenie z płomienia świecy itp. 14 luty to idealny dzień na napisanie listu miłosnego do swojej sympatii. Należy pamiętać, iż według zasad wróżb walentynkowych, list miłosny powinien być pisany niebieskim długopisem, ponieważ pisanie go ołówkiem źle wróży związkowi.

Wówczas uczucia mogą zblaknąć niczym tekst napisany ołówkiem. Bardzo istotne jest również ozdobienie samego listu znaczkami i serduszkami. Aby miłość kwitła pomiędzy adresatem a nadawcą listu należy pamiętać o tym, aby liczba ozdób wynosiła 3. List miłosny powinien być pisany podczas pełni księżyca, wówczas wróżba na dzień zakochanych będzie pozytywna. Inną wróżbą na dzień zakochanych jest wróżenie z ptaków. Jeśli z wytęsknieniem czekamy na miłość należy zwrócić uwagę na to, jaki ptak lata nad naszą głową. Jeśli jest to wróbel wówczas można jedynie myśleć o wyjściu za mąż na ubogiego chłopa, ale za to małżeństwo będzie bardzo szczęśliwe. Jeśli nad głową widzimy szczygła, wtedy należy liczyć na bogate zamążpójście bądź ożenek.

Jeżeli chcą Państwo promować tą stronę prosimy skopiować poniższy kod z ramki i wkleić go na swoją stronę www.
Kod ten jest niezbędny, jeżeli chcą Państwo cytować fragmenty treści ze strony magiatarota.com.pl

Wszystkie teksty zamieszone w serwisie ezoterycznym: magiatarota.com.pl zostały napisane na zamówienie i są objęte prawem autorskim. Cytowanie, powielanie bądź użyczenie treści możliwe jest jedynie przy zamieszczeniu linka zwrotnego do artykułu. W przeciwnym wypadku zostaną podjęte kroki prawne. Na każdej podstronie serwisu zamieszczony jest kod do poszczególnego artykułu, prosimy skopiować kod i zamieścić go pod cytowanym artykułem.