Artykuły

Wróżba

otylia.net

Wróżby zostały wpisane w tradycję i kulturę społeczeństw od pradawnych czasów i stanowią ich integralną część. Człowiek od zarania dziejów pragnął zgłębić tajemnicę Wszechświata, który niejednokrotnie go zaskakiwał. Jednostka była ciekawa praw rządzących światem oraz swojej przyszłości po to, by móc odpowiednio pokierować własnym życiem – podejmować najlepsze dla siebie decyzje, unikać niebezpieczeństw czy nie przegapić szans, które daje jej los.

Tajemnice ludzkiej duszy

Po wróżby udajemy się do profesjonalnych wróżek. One za pomocą kart bądź innych narzędzi służących do wróżenia, na przykład run, wahadeł czy kuli, odkrywają naszą przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. W jakim celu chodzimy do wróżek? Pierwszy czynnik stanowi uzyskanie przepowiedni. Konsultujemy się z wieszczką również po to, by uzyskać cenne wskazówki, dobre rady oraz wsparcie i ciepłe słowo.

Pamiętajmy, że kompetentna wieszczka jest naszym osobistym doradcą – znaczy to tyle, że w jej kompetencjach leży nie tylko przepowiadanie przyszłości, ale także pomoc ludziom – powinna umieć słuchać i doradzać jak najlepszy przyjaciel. Prawdziwa wróżka jest naszym powiernikiem w trudnych momentach życia.

Wszystkie teksty zamieszone w serwisie ezoterycznym: magiatarota.com.pl zostały napisane na zamówienie i są objęte prawem autorskim. Cytowanie, powielanie bądź użyczenie treści możliwe jest jedynie przy zamieszczeniu linka zwrotnego do artykułu. W przeciwnym wypadku zostaną podjęte kroki prawne. Na każdej podstronie serwisu zamieszczony jest kod do poszczególnego artykułu, prosimy skopiować kod i zamieścić go pod cytowanym artykułem.