Artykuły

Wróżenie, magia, tajemnica, ezoteryka od wieków pociągały ludzi. Świat duchów, równoległe wymiary pobudzają wyobraźnię niemalże wszystkich, wywołują nie raz skrajne emocje – od euforii, radości z obcowania i odkrywania czegoś nieznanego, aż po strach i rozpacz. Co więcej, wróżenie było i nadal jest sposobem na poszukiwanie zagubionych osób i rzeczy, a także na odkrywanie tego, co osnute jest mgiełką przyszłości.

wrózenie z wachadła

Metod wróżenia jest całe mnóstwo, jednakże wciąż do najbardziej popularnych należą wróżby za pomocą wahadełka. Bywa, iż wahadełko jest zastępowane różdżką i wówczas trafniejszym określeniem tego rodzaju wróżenia byłby termin różdżkarstwo. Wróżenie z wahadełka w żadnym przypadku nie wymaga na nas posiadania specjalnych rekwizytów magicznych, ponieważ w roli wahadełka może posłużyć zwykły wisiorek, który musi wykonany być z naturalnego materiału. Wisiorek powinien zostać zawieszony na rzemyku bądź sznurku, niewskazane są w tym przypadku łańcuszki. Według specjalistów złote czy srebrne łańcuszki, albo co gorsza wykonane z metalu wywołują złą energię, która przechodzi przez wszystkie jego ogniwa, aż do wisiora. Kiedy już zaopatrzymy się w wahadełko możemy rozpocząć wróżenie.

Wróżenie online

otylia.net - wróżenie internetowe

Należy skierować się twarzą w stronę północy i zadać odpowiednie pytanie, na które szukamy odpowiedzi. Wróżenie online z różdżki wygląda bardzo podobnie, jedynie rekwizyt nieco inaczej wygląda. Zadane podczas wróżenia pytanie powinno być możliwie krótkie i jednoznaczne. Wróżby za pomocą wahadełka wykorzystywane są najczęściej do wróżby mówiącej za ile lat dana osoba wyjdzie za mąż. W trakcie wróżenia należy wciąż powtarzać to samo pytanie w niezmienionej formie. Wahadełko i wróżby za jego pomocą pozwolą znaleźć odpowiedź na ważne pytania, wskazać drogę życiową, wykryć choroby, a nawet odnaleźć zaginione osoby. Różdżkarstwo czy też wróżenie z wahadełka znane było już w starożytności, kiedy to z pomocą różdżki starano się odnajdywać źródła wody.

Jeżeli chcą Państwo promować tą stronę prosimy skopiować poniższy kod z ramki i wkleić go na swoją stronę www.
Kod ten jest niezbędny, jeżeli chcą Państwo cytować fragmenty treści ze strony magiatarota.com.pl

Wszystkie teksty zamieszone w serwisie ezoterycznym: magiatarota.com.pl zostały napisane na zamówienie i są objęte prawem autorskim. Cytowanie, powielanie bądź użyczenie treści możliwe jest jedynie przy zamieszczeniu linka zwrotnego do artykułu. W przeciwnym wypadku zostaną podjęte kroki prawne. Na każdej podstronie serwisu zamieszczony jest kod do poszczególnego artykułu, prosimy skopiować kod i zamieścić go pod cytowanym artykułem.