Artykuły

Czy każdy ma swoje przeznaczenie ?

Często słyszane zdania typu: „Każdy ma swoje przeznaczenie ”, „Tak chciał los” lub „Od przeznaczenia nie uciekniesz” nierzadko budzą kontrowersje. Zastanawiamy się, czy rzeczywiście istnieje coś, co nazywane jest przeznaczeniem i jak je rozumieć? Termin przeznaczenie definiujemy jako los, dolę bądź też fatum. Innymi słowy w wyrazie tym kryje się to, co zapowiedziane i przypisane, a więc nieodwołalne – coś od czego nie uciekniemy, bo jakaś bliżej nieokreślona siła przyciągnie nas do tej rzeczy, osoby lub zdarzenia.

Przeznaczenie

Koncepcja przeznaczenia opiera się na tym, że losy jednostki są z góry ustalone i nie ma ona na nie żadnego wpływu. To, co jej przypisano, prędzej czy później i tak ją spotka – nie ucieknie przed tym, ponieważ przeznaczenie jest siłą najwyższą – czymś nie do pokonania. Możemy próbować bronić się przed tym, co nam zapisane, lecz na nic nasze wysiłki, gdyż w walce z przeznaczeniem od początku do końca stoimy na przegranej pozycji. Sprawdź czy jesteście sobie przeznaczeni w tym miejscu.

Warto wspomnieć, że przeznaczeniem często nazywa się szanse, które pojawiają się w naszym życiu, i co istotne – nie mogą one ulec zmianie w wyniku naszych starań. Innymi słowy: jeśli tak miało być, to z pewnością się nam przydarzy w jakimś czasie.

Wszystkie teksty zamieszone w serwisie ezoterycznym: magiatarota.com.pl zostały napisane na zamówienie i są objęte prawem autorskim. Cytowanie, powielanie bądź użyczenie treści możliwe jest jedynie przy zamieszczeniu linka zwrotnego do artykułu. W przeciwnym wypadku zostaną podjęte kroki prawne. Na każdej podstronie serwisu zamieszczony jest kod do poszczególnego artykułu, prosimy skopiować kod i zamieścić go pod cytowanym artykułem.