Artykuły

Tarot miłosny

tarot miłosny na tarot-online

Talia Tarota składa się z siedemdziesięciu ośmiu kart podzielonych na Wielkie Arkana (22 karty) i Małe Arkana (56 kart). Na początku karty Tarota były wykorzystywane przede wszystkim w celach rozrywkowych – grano nimi na przykład w pokera. Z czasem zaczęto ich używać do wróżenia. Wykorzystywane współcześnie karty Tarota pochodzą z XV wieku. Najstarsza talia, mająca zastosowanie jedynie w grach, pochodzi z około 1450 roku. Historycy do dwóch najpopularniejszych XV-wiecznych talii zaliczają: Tarot Viscontich oraz Tarot Viscontich-Sforzów wykonany przez malarza z Mediolanu Bonifacia Bemba na życzenie Franciszka Sforzy.

Tarot

Obecnie Tarot znajduje zastosowanie przede wszystkim we wróżbiarstwie. Wykorzystanie talii siedemdziesięciu ośmiu kart w celach ezoterycznych zostało odnotowane w 1781 roku. Talia kart Tarota jest najchętniej wykorzystywana do przepowiadania przyszłości ze względu na bogatą interpretację symboli. Tarot odpowie na pytania związane z różnymi aspektami ludzkiej egzystencji. Możemy pytać o kwestie zdrowotne, finansowe, miłosne czy związane ze studiami lub pracą.

Przykładowo, tarot miłosny rozwieje wątpliwości odnoszące się do przyszłości naszego związku, podpowie, w jaki sposób rozmawiać z partnerem/partnerką, uświadomi oczekiwania nasze i partnera/partnerki. O rozstawienie Tarota miłosnego najlepiej poprosić profesjonalną wróżbitkę – wtedy zyskamy precyzyjną i rzetelną wróżbę.

Wszystkie teksty zamieszone w serwisie ezoterycznym: magiatarota.com.pl zostały napisane na zamówienie i są objęte prawem autorskim. Cytowanie, powielanie bądź użyczenie treści możliwe jest jedynie przy zamieszczeniu linka zwrotnego do artykułu. W przeciwnym wypadku zostaną podjęte kroki prawne. Na każdej podstronie serwisu zamieszczony jest kod do poszczególnego artykułu, prosimy skopiować kod i zamieścić go pod cytowanym artykułem.