Artykuły

otylia wrzos wróżka otylia wróżka otylia wrzos otylia wrzos otylia wrzos wróżka otylia opinie wróżka otylia opinie otylia wrzos wróżka otylia wróżka otylia wrzos otylia wrzos forum

Istnieje bardzo wiele metod wróżenia, choć niektóre są znane już z zamierzchłych czasów i po dziś dzień są stosowane. Jedną z takich metod jest wróżenie z run. Samo słowo runa oznacza tajemnicę, bądź też wiedzę magiczną. Należy przy tym zaznaczyć, że znaki runiczne mogą zastępować litery. W wielu językach pochodzących z najdawniejszych czasów można odnaleźć słowa kojarzące się z runami. Nic w tym dziwnego, bowiem znaki runiczne były niegdyś zwykłym alfabetem, choć nie można zaprzeczyć, iż wykorzystywano je do uprawiania magii. Wróżenie z run według mitów i starożytnych legend zostało podarowane ludziom przez bogów.

wrózenie z run

Skrypty runiczne miały z założenia pomóc w duchowym rozwoju człowieka, przyciągać do niego szczęście, miłość, pomyślność w życiu, a także odstraszać złe duchy. Runy wycinano niegdyś w drewnie. Były to litery składające się z pionowo lub ukośnie prowadzonych cięć, bowiem wycinanie w drewnie krzywizn było zbyt trudne. W późniejszym czasie ryto je również w kamieniu. Słowa runiczne pełniły rolę ozdobnika przedmiotów codziennego użytku, zapisywano przy ich pomocy zaklęcia nad drzwiami domów i na dziobach okrętów. Skrypty runiczne posiadały właściwości magiczne i jako takie przetrwały do dziś. Wróżby z run dokonuje się przy pomocy run drewnianych, kamiennych lub też z wykorzystaniem po prostu kart runicznych.

Najstarszy alfabet runiczny, wykorzystywany do wróżenia z run, składa się z 24 znaków. Wróżenie z run nie jest sprawą prostą, ponieważ osoba wróżąca musi nie tylko doskonale znać alfabet runiczny, słowa runiczne, ale również musi potrafić je interpretować w poszczególnych ułożeniach. Kiedy znamy już wszystkie znaki runiczne, można zacząć wróżyć. Wróżby z run dają odpowiedzi na nurtujące nas pytania, są specjalne rozkłady run dla każdego problemu. Najważniejszym elementem wróżenia z run jest precyzyjne zadanie pytania i dobranie właściwego rozkładu run do danego pytania.

Jeżeli chcą Państwo promować tą stronę prosimy skopiować poniższy kod z ramki i wkleić go na swoją stronę www.
Kod ten jest niezbędny, jeżeli chcą Państwo cytować fragmenty treści ze strony magiatarota.com.pl

Wszystkie teksty zamieszone w serwisie ezoterycznym: magiatarota.com.pl zostały napisane na zamówienie i są objęte prawem autorskim. Cytowanie, powielanie bądź użyczenie treści możliwe jest jedynie przy zamieszczeniu linka zwrotnego do artykułu. W przeciwnym wypadku zostaną podjęte kroki prawne. Na każdej podstronie serwisu zamieszczony jest kod do poszczególnego artykułu, prosimy skopiować kod i zamieścić go pod cytowanym artykułem.