Artykuły

Przepowiadanie przyszłości

blog.otylia.pl - przyszłość dla Ciebie

Przepowiadanie przyszłości to sztuka wywodząca się ze starożytności. Nasi przodkowie przewidywali między innymi pogodę – z obserwacji zjawisk atmosferycznych potrafili odgadnąć, kiedy nadejdzie sztorm, powódź czy susza. Po odkrycie sekretów własnej egzystencji udawano się do wyroczni – najpopularniejszą była wyrocznia delficka. Dlaczego ludzkość przepowiada przyszłość? Głównym czynnikiem jest fakt, iż chcemy mieć wpływa na to, co się dzieje we wszechświecie.

Przepowiednie

Człowiek pragnie się dowiedzieć, co go spotka, by umiejętnie pokierować swoim życiem, czyli w taki sposób, aby nie przegapić szans na to, co może go uczynić szczęśliwym. Przecież wszyscy dążymy do tego, by stać się ludźmi spełnionymi w najważniejszych aspektach egzystencji, to jest w miłości (życie rodzinne, uczucie partnerskie), w karierze zawodowej (nastawiamy się na odniesienie sukcesu) i w zdrowiu (pragniemy być silni, nie chcemy chorować, bowiem zdrowie umożliwia nam realizowanie życiowych celów, marzeń i pragnień).

Współcześnie wiele osób korzysta z porad ezoterycznych wykwalifikowanych wróżek. Tutaj nie ma reguły: o wróżbę proszą zarówno osoby z wyższym, jak i zawodowym wykształceniem. Podstawowe potrzeby, takie jak szczęście, radość, miłość oraz zdrowie składają się na system wartości człowieka inteligentnego, wysoko usytuowanego, a także jednostki z podstawowym wykształceniem i niezamożnej. Odpowiedzi na intrygujące nas pytania szukamy u wróżek, które oprócz przepowiedzenia przyszłości, oferują nam pomoc w postaci dobrych rad i cennych wskazówek.

Wszystkie teksty zamieszone w serwisie ezoterycznym: magiatarota.com.pl zostały napisane na zamówienie i są objęte prawem autorskim. Cytowanie, powielanie bądź użyczenie treści możliwe jest jedynie przy zamieszczeniu linka zwrotnego do artykułu. W przeciwnym wypadku zostaną podjęte kroki prawne. Na każdej podstronie serwisu zamieszczony jest kod do poszczególnego artykułu, prosimy skopiować kod i zamieścić go pod cytowanym artykułem.