Artykuły

Postaw sobie tarota

Karty posiadają magiczną moc. Używa się ich nie tylko do gry (na przykład w makao czy pokera), ale także do przepowiadania przyszłości, do znalezienia odpowiedzi na to, co nas czeka. Karty okazują się pomocne w sytuacjach problemowych – gdy czujemy się osamotnieni, zdradzeni, zawiedzeni bądź nie wiemy, jaką podjąć decyzję. One nam doradzają, wskazują właściwą drogę i motywują do działania. Są jak przyjaciel, który wysłucha i pomoże w ciężkich chwilach. Możemy im zaufać, jednak pamiętajmy, że ostateczna decyzja należy do nas. Czasami bywa tak, iż karty podpowiadają różne warianty rozwiązania danego problemu, lecz to my wybieramy – sami mamy największy wpływ na to, co się nam przytrafia.

Stawianie tarota

Jeśli zależy Ci na rzetelnej wróżbie z kart Tarota, to postaw tarota u profesjonalnej wróżki. Ona rozstawi dla nas karty, a następnie odpowiednio zinterpretuje to, co nam pisane. My sami oczywiście mamy możliwość zadawania jej pytań – najlepiej zapisać je na kartce przed wizytą. Bądźmy świadomi tego, że kompetentna wieszczka nie tylko przepowiada przyszłość, lecz jest również naszym osobistym doradcą – powinna wskazać propozycje interesującego nas zagadnienia, ukierunkować nas, zmobilizować do przyjęcia aktywnej postawy oraz wspierać poprzez dodawanie otuchy i ciepłego słowa. Wizyta u wróżki, która stawia Tarota, może stanowić dla nas doskonałą terapię dlatego postaw tarota na miłość i zobacz jaka czeka Cię przyszłość.

W przypadku gdy nie mamy silnej depresji, konsultacja z wieszczką zastąpi wizytę u psychologa. Rozmowa z profesjonalną wróżką może stać się prawdziwym balsamem dla naszej duszy – ukoi ją, dzięki czemu odzyskamy radość i staniemy się znowu szczęśliwi.

Wszystkie teksty zamieszone w serwisie ezoterycznym: magiatarota.com.pl zostały napisane na zamówienie i są objęte prawem autorskim. Cytowanie, powielanie bądź użyczenie treści możliwe jest jedynie przy zamieszczeniu linka zwrotnego do artykułu. W przeciwnym wypadku zostaną podjęte kroki prawne. Na każdej podstronie serwisu zamieszczony jest kod do poszczególnego artykułu, prosimy skopiować kod i zamieścić go pod cytowanym artykułem.