Artykuły

Karmiczna miłość

Ezoterycy uważają, że spotkanie karmicznej miłości jest zapisane w sprzyjającym układzie planet, dlatego osoby połączone takim uczuciem prędzej czy później się odnajdą. Czynnikami sprzyjającymi są również zgodność cech charakteru oraz podobne lub wręcz identyczne dążenia i poglądy na życie obu partnerów. Osoby połączone karmiczną miłością pasują do siebie idealnie. Czasami wystarczy jedynie pokonać niesprzyjające okoliczności, by dosięgnąć upragnionego szczęścia.

Zobacz również tajemnice miłości karmicznej

tutaj

Klasycznych oznak związku karmicznego jest dużo i są one bardzo czytelne. Uważa się, że osoby, które są pod wpływem miłości karmicznej, już wcześniej doświadczają silnego poczucia, że w ich życiu pojawi się ktoś wyjątkowy – osoba, która wypełni ogromną pustkę i sprawi, że będą czuć się kochane i szczęśliwe. Miedzy partnerami połączonymi takim uczuciem wytwarza się silne przyciąganie – pragną wzajemnej bliskości i rozmów z ukochanym/ukochaną. Nie bez znaczenia jest fakt, iż czują, że znają się nie od dzisiaj. Ta świadomość rodzi pewny niepokój, lęki mentalne i strach, co wydaje się zrozumiałe, bo jak racjonalnie wytłumaczyć, że raz – darzę uczuciem osobę, którą znam od niedawna, a dwa – że rozumiemy się doskonale i mamy podobne czy nawet identyczne poglądy na życie. Już sama bliskość ukochanej/ ukochanego wprawia nas w stan niesamowitej euforii.

Oczywiście, nie wszystko do końca wygląda tak pięknie. Na drodze do uzyskania pełnego szczęścia pojawiają się przeszkody, których pary połączone karmiczną miłością najczęściej nie pokonują. Jeśli związek nie przetrwa próby czasu, nie powinniśmy się zbytnio martwić, gdyż osoby będące w związkach karmicznych, na pewno jeszcze się spotkają. Najważniejsze, aby wyciągnęli wnioski z pierwszego nieudanego związku. Jeśli partnerzy porozmawiają ze sobą szczerze, postarają się zrozumieć, dlaczego za pierwszym razem nie wyszło, mają duże szanse na zbudowanie po raz drugi, tym razem trwałego związku – być może takiego na zawsze, na całe życie.

Wszystkie teksty zamieszone w serwisie ezoterycznym: magiatarota.com.pl zostały napisane na zamówienie i są objęte prawem autorskim. Cytowanie, powielanie bądź użyczenie treści możliwe jest jedynie przy zamieszczeniu linka zwrotnego do artykułu. W przeciwnym wypadku zostaną podjęte kroki prawne. Na każdej podstronie serwisu zamieszczony jest kod do poszczególnego artykułu, prosimy skopiować kod i zamieścić go pod cytowanym artykułem.