Artykuły

Fizjognomika jest w praktyce umiejętnością określania cech charakteru na podstawie wyglądu twarzy. Umiejętność ta zależy od uwarunkowań psychicznych wróżbity, który dzięki swojej wnikliwej obserwacji, potrafi na podstawie mimiki twarzy, bądź jej cech charakterystycznych, określić co siedzi w głębi człowieka i jakie sekrety skrywa. Powszechnie uważa się, że nie szata zdobi człowieka i jest to prawdą, jednak cechy zewnętrzne, sposób bycia, wygląd i rodzaj mimiki potrafią nam powiedzieć wszystko o człowieku. Nasze ciało jest swoistą tablicą, na której przez całe swoje życie rysujemy schematy z przeszłości, a swoim charakterem motywujemy pewne zachowania i nabywamy charakterystyczny zestaw ruchów.

wróżby z rysow twarzy

Wróżby z twarzy

Otylia Wrzos - wróżby dla Ciebie

Wrózby z twarzy należą do przepowiedni otwartych, gdyż każdy z nas może posiąść odpowiednią wiedzę, aby odczytać cechy charakteru danej osoby i móc powiedzieć czego powinna się ustrzegać w przyszłości. Mimo wszystko wróżenie z twarzy nie należy do najprostszych, ponieważ trzeba być niesamowicie spostrzegawczym i umiejętnie eliminować niepasujące do siebie schematy budowy twarzy. Często może się bowiem zdarzyć tak, że czoło mówi o osobie, że jest bardzo wojownicza, jednak jego oczy wykluczają tą tezę. Dlatego wróżba z wyglądu może być przygotowana jedynie przez osoby bardzo spotrzegawcze, które potrafią złożyć niczym puzzle wszystkie części składowe twarzy, a przy tym nie zapominać o mimice i ruchach. Istnieje wiele przykładów cech wyglądu naszej twarzy, które potrafią określić cechy charakteru. Najbardziej wewnętrznym organem widocznym na zewnątrz są oczy. To właśnie w nich skrywamy najwięcej tajemnic. Jeśli jednak ktoś potrafi je dobrze rozszyfrować, może posiąść zupełną wiedzę o ich posiadaczu, jednak do tego jest niezbędna także wiedza anatomiczna, która będzie determinowała dogłębne analizy oczu.

Przykładem takich cech może być osadzenie oczu względem siebie. Oczy, które są osadzone bardzo blisko siebie, charakteryzują osoby zamknięte w sobie, jednak mimo wszystko aroganckie i złośliwe, co spowodowane jest ich wysoką inteligencją. Na przyciwnym biegunie stoją oczy rozstawione nieco dalej od siebie, które posiadają osoby bardzo silne i waleczne, które nigdy się nie poddają, jednak są bardzo ciepłe i przywiązują także dużą wagę do wyższych uczuć. Przykładów takich jest bardzo wiele i aby poznać wszystkie tajniki fizjognomiki należałoby spędzić przy tym długie lata, a w dodatku posiadać dużą wiedzę anatomiczną, oraz specjalne uwarunkowania psychiczne, które pozwalają na dokonywanie wróżb i odpowiednie łączenie wyglądu twarzy, mimiki, oraz sposobu bycia osoby, której wróżymy.

Jeżeli chcą Państwo promować tą stronę prosimy skopiować poniższy kod z ramki i wkleić go na swoją stronę www.
Kod ten jest niezbędny, jeżeli chcą Państwo cytować fragmenty treści ze strony magiatarota.com.pl

Wszystkie teksty zamieszone w serwisie ezoterycznym: magiatarota.com.pl zostały napisane na zamówienie i są objęte prawem autorskim. Cytowanie, powielanie bądź użyczenie treści możliwe jest jedynie przy zamieszczeniu linka zwrotnego do artykułu. W przeciwnym wypadku zostaną podjęte kroki prawne. Na każdej podstronie serwisu zamieszczony jest kod do poszczególnego artykułu, prosimy skopiować kod i zamieścić go pod cytowanym artykułem.