Artykuły

Anielski tarot

Anielski tarot ma na celu przekazanie nam rad i pozytywnych informacji od naszych najlepszych przyjaciół, jakimi są anioły. Anielskie karty tarota zostały stworzone przez same anioły, które chcą nam przekazać ciepłe słowa na przyszłość, a dzięki swojej wielkiej mocy, chcą ułatwić nam pokonywanie trudności życia codziennego. W innych rodzajach tarota, tylko i wyłącznie szczęście i przypadek kieruje naszą ręką podczas wybierania odpowiedniej karty. Natomiast podczas korzystania z wróżby z tarota anielskiego, naszą ręką kieruje siła wyższa, która chce, abyśmy wybrali odpowiednie dla siebie wróżby, które przekażą nam najważniejsze informacje odnośnie naszych planów na przyszłość.

otylia

Liczba kart w talii nigdy nie przekracza liczby 39, jednak istnieją różne rodzaje i liczby kart. Najważniejszą rzeczą jest, aby znalazła się liczba 3, która symbolizuje Trójcę Przenajświętszą, która sprawuje opiekę nad aniołami i ich radami, które przekazują nam wraz z każdą wróżbą. Liczba dziewięć, w połączeniu z trójką, daje nam liczbę apostołów biblijnych - 12. Wszystkie zestawienia nie są przypadkowe, gdyż anioły sprawują pieczę nad tym, jaką przyszłość ujrzymy pod kartami.

Najważniejszą zaletą jest fakt, że w anielskich wróżbach nie znajdziemy negatywnych informacji, a jedynie dużą dawkę nadziei, pozytywnego myślenia i wiary na lepszą przyszłość. Wróżenie z anielskich kart pozwala na znalezienie odpowiednich rad, silną boską dłoń i słowo, które pokażą nam jaką powinniśmy iść drogą i otulą swoim wsparciem. Każda z kart w talii ma swoje unikalne i naładowane energią znaczenie, a odpowiednie połączenie wszystkich informacji i dostosowanie ich do naszej sytuacji, pozwoli na dokładne odczytanie wiadomości z nieba.

Jeżeli chcą Państwo promować tą stronę prosimy skopiować poniższy kod z ramki i wkleić go na swoją stronę www.
Kod ten jest niezbędny, jeżeli chcą Państwo cytować fragmenty treści ze strony magiatarota.com.pl

Wszystkie teksty zamieszone w serwisie ezoterycznym: magiatarota.com.pl zostały napisane na zamówienie i są objęte prawem autorskim. Cytowanie, powielanie bądź użyczenie treści możliwe jest jedynie przy zamieszczeniu linka zwrotnego do artykułu. W przeciwnym wypadku zostaną podjęte kroki prawne. Na każdej podstronie serwisu zamieszczony jest kod do poszczególnego artykułu, prosimy skopiować kod i zamieścić go pod cytowanym artykułem.