Artykuły

otylia wrzos wróżka otylia wróżka otylia wrzos otylia wrzos otylia wrzos wróżka otylia opinie wróżka otylia opinie otylia wrzos wróżka otylia wróżka otylia wrzos otylia wrzos forum

Anielski tarot

Anielski tarot ma na celu przekazanie nam rad i pozytywnych informacji od naszych najlepszych przyjaciół, jakimi są anioły. Anielskie karty tarota zostały stworzone przez same anioły, które chcą nam przekazać ciepłe słowa na przyszłość, a dzięki swojej wielkiej mocy, chcą ułatwić nam pokonywanie trudności życia codziennego. W innych rodzajach tarota, tylko i wyłącznie szczęście i przypadek kieruje naszą ręką podczas wybierania odpowiedniej karty. Natomiast podczas korzystania z wróżby z tarota anielskiego, naszą ręką kieruje siła wyższa, która chce, abyśmy wybrali odpowiednie dla siebie wróżby, które przekażą nam najważniejsze informacje odnośnie naszych planów na przyszłość.

tarot online

Liczba kart w talii nigdy nie przekracza liczby 39, jednak istnieją różne rodzaje i liczby kart. Najważniejszą rzeczą jest, aby znalazła się liczba 3, która symbolizuje Trójcę Przenajświętszą, która sprawuje opiekę nad aniołami i ich radami, które przekazują nam wraz z każdą wróżbą. Liczba dziewięć, w połączeniu z trójką, daje nam liczbę apostołów biblijnych - 12. Wszystkie zestawienia nie są przypadkowe, gdyż anioły sprawują pieczę nad tym, jaką przyszłość ujrzymy pod kartami.

Najważniejszą zaletą jest fakt, że w anielskich wróżbach nie znajdziemy negatywnych informacji, a jedynie dużą dawkę nadziei, pozytywnego myślenia i wiary na lepszą przyszłość. Wróżenie z anielskich kart pozwala na znalezienie odpowiednich rad, silną boską dłoń i słowo, które pokażą nam jaką powinniśmy iść drogą i otulą swoim wsparciem. Każda z kart w talii ma swoje unikalne i naładowane energią znaczenie, a odpowiednie połączenie wszystkich informacji i dostosowanie ich do naszej sytuacji, pozwoli na dokładne odczytanie wiadomości z nieba.

Jeżeli chcą Państwo promować tą stronę prosimy skopiować poniższy kod z ramki i wkleić go na swoją stronę www.
Kod ten jest niezbędny, jeżeli chcą Państwo cytować fragmenty treści ze strony magiatarota.com.pl

Wszystkie teksty zamieszone w serwisie ezoterycznym: magiatarota.com.pl zostały napisane na zamówienie i są objęte prawem autorskim. Cytowanie, powielanie bądź użyczenie treści możliwe jest jedynie przy zamieszczeniu linka zwrotnego do artykułu. W przeciwnym wypadku zostaną podjęte kroki prawne. Na każdej podstronie serwisu zamieszczony jest kod do poszczególnego artykułu, prosimy skopiować kod i zamieścić go pod cytowanym artykułem.